Hakkımızda


Gaziantep ilimizde hizmet vermekte olan İklim Klima, 1 Mayıs 1998 yılında faaliyete girmiştir. Başlarda sadece Gaziantep'e hizmet veren İklim Klima, çalışma sahasını zamanla genişletmiş ve Türkiye'nin birçok yerine hizmetini taşımaya başlamıştır. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vererek müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına zamanında çözüm üretmeyi ve sorunsuz bir hizmet sunmayı başarmıştır. Isıtma, soğutma, havalandırma tesisatı konularında hem klima satış, hem montaj, hem teknik servis hem de projelendirme hizmetlerinin tamamını müşterilerine sunmaktadır. Hizmet verdiğimiz sahalar oldukça geniştir. Bankalar, hastaneler, okullar, fabrikalar, iş merkezleri, atölyeler, ofisler, oteller, restaurantlar, mağazalar ve her türlü konutlara uygun seçeneklerimiz mevcuttur.

İklim Klima, duvar tip split klima, salon tip split klima, yer tavan tip klima, kaset tip split klima, kanallı tip split klima gibi ürün yelpazesiyle kaliteden ödün vermeden çalışmaktadır. Tüketicilere dünya kalite standartlarına uygun hizmet sağlayarak çevre ve görev bilinciyle hareket etmekte ve günümüz teknolojisini, aynı zamanda müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak istikrarlı bir çizgide ilerlemektedir.İklim Klima, spot piyasada garantili olarak ürünlerini sunmaktadır.

İklim Klima, deneyimli ve tecrübeli, yerleşmiş kalifiye personelleriyle sizlere en iyi şekilde servis hizmeti sunma çabasındadır. Zamanında hizmet anlayışını kendine prensip edinen İklim Klima yöneticileri ve çalışanları, ekip çalışması ruhu içinde müşterilerinin beklentilerine göre kalite politikalarını belirlemiştir.

Misyonumuz, işinde profesyonel  ve takım ruhuyla çalışan  ekibimizle ve ekipmanlarımızla hizmet anlayışımızı her zaman daha ileriye taşımaktır.
Hizmette kusursuzluk, tüketici memnuniyetindeki başarıdır..bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..

İKLİM KLİMA..hedefinden şaşmayan marka..